rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Komentarzy (0)

Je suis Charlie!

  
Islamscy fundamentaliści stanowią element ideologii śmierci!

Pisałem kilka lat temu, że w Iraku i Afganistanie, miejscowa ludność zniszczyła krzyże postawione tam, gdzie zginęli Polacy.

Pytałem jednego z generałów, dowódcy kontyngentu, dlaczego nie stawia się ponownie tych krzyży i usłyszałem w odpowiedzi, że: ..."aby nie prowokować islamistów"...

To co dzieje się obecnie we Francji jest kontynuacją starej wojny z chrześcijaństwem, tej samej, która z różnym natężeniem trwa od stuleci.

Inwazję Islamu na całą Europę powstrzymała kiedyś polska husaria pod Wiedniem, dowodzona przez króla Jana III Sobieskiego!

Od tego czasu Europa niczego się nie nauczyła, a Unia Europejska stała się terenem najchętniej wspierającym ideologię śmierci, której sprzyjał niekontrolowany napływ islamskich fundamentalistów.

Trzeba jasno i otwarcie stwierdzić, że fundamentalizm islamski, stanowi tylko część wielkiej polityki, opanowanej przez propagatorów ideologii śmierci!

Pod płaszczykiem tzw."tolerancji" wdraża się w Europie takie zasady jak aborcja, eutanazja, manipulowanie genami ludzkimi, zamrażanie istnień ludzkich w początkowej fazie rozwoju, które określa się czasem mianem... "zapłodnionych zarodków".

Według wiary chrześcijańskiej człowiek staje się istnieniem ludzkim od momentu poczęcia, a zatem nabywa wszystkich praw człowieka.

Nawet w komunistycznych Chinach uznawany jest fakt człowieczeństwa od poczęcia, bo życie ludzkie według starochińskiej tradycji trwa nie od dnia narodzin, lecz już około dziewięć miesięcy wcześniej, czyli od momentu poczęcia!

Tymczasem w Unii Europejskiej próbuje się wprowadzić bezwzględne prawo aborcji, które jest niczym innym jak ideologią śmierci dla nie narodzonych dzieci.

Efekty tej aborcji daje się odczuć w krajach, gdzie jest obecnie ujemny przyrost naturalny. Nasza cywilizacja europejska wymiera, a fundamentaliści islamscy zamierzają jeszcze przyspieszyć ten proces zamachami terrorystycznymi.

Następnym elementem cywilizacji śmierci jest wprowadzona już prawnie w takich krajach jak Belgia i Holandia eutanazja!

Fundamentaliści islamscy to najgorliwsi na świecie zwolennicy eutanazji całej cywilizacji chrześcijańskiej!

Co ciekawe, to w najliczniej zaludnionym państwie na świecie - Chinach- eutanazja jest zakazana, a staromandaryńska tradycja nakazuje wysoki szacunek dla staruszek i starców!

Ideologia śmierci zawarta jest również w otwartej walce elit lewicowych i neoliberalnych z Kościołem Rzymskokatolickim!

Fundamentaliści islamscy są gorącymi zwolennikami umniejszania wpływów chrześcijaństwa, zamykania kościołów, ideologicznych ataków na biskupów, znieważania księży.

Wszystko co niszczy kościół katolicki, sprzyja fundamentalistom islamskim i innym ideologom cywilizacji śmierci!

Walka z krzyżem w szpitalach, w szkołach, w instytucjach publicznych prowadzona w Unii Europejskiej pod płaszczykiem..."tolerancji" jest bardzo na rękę fundamentalistom islamskim!

W Polsce również już mamy fundamentalistów, którzy popierają aborcję, chcą wprowadzić eutanazję, targają biblię, znieważają Kościół Rzymskokatolicki i drwią z krzyża!

Jeżeli, że będziemy bronić naszych tradycji narodowych i cywilizacji życia w każdym polskim środowisku, to zwolennicy cywilizacji śmierci zaczną nas zabijać, tak jak zabijają katolików i innych chrześcijan w Iraku, Afganistanie, Syrii i... we Francji!

To nie jest prawda co mówi premier Kopacz, że Polska jest bezpieczna, bo zwolennicy cywilizacji śmierci są masowo zapraszani do studiów telewizyjnych TVP1, TVP2, TV-Info, TVN, Polsat itp....

Fakt, że w telewizjach oni nie występują jeszcze z kałasznikowami wcale nie oznacza, że ich wyznawcy i zwolennicy nie zaczną wkrótce do nas strzelać!

Najbardziej bulwersuje obłudne wykorzystania spontanicznej demonstracji w Paryżu przez czołowych liderów Unii Europejskiej do politykierstwa i hamowania tendencji odrodzenia wartości ideologii życia wewnątrz zlaicyzowanego społeczeństwa.

Liderzy UE nie wspominają publicznie, że fundamentaliści islamscy są przede wszystkim śmiertelnymi wrogami chrześcijan i mordują katolików w Iraku, Afganistanie, Syrii oraz w wielu krajach Afryki!

Paryż czci ofiary terroryzmu, natomiast najważniejsi politycy UE chcą się pokazać w telewizjach całego świata, aby dalej uprawiać ideologię neoliberalizmu i eurokomunizmu, które ułatwiają propagowanie ideologii śmierci!


Szansą dla Polski jest cywilizacja życia zawarta w wielowiekowej tradycji chrześcijańskiej i trzymajmy się tej tradycji, bo jeśli ideologia śmierci wygra, to na gruzach chrześcijaństwa zapanuje islam lub komunizm!

Kto nie ma tej świadomości, ten nie ma szans na przetrwanie!

Rajmund Pollak
2015-01-11 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 516308
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Je suis Charlie! , blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała